Hakkımızda

Alanya doğumludur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Öğrencilik yılları ve yasal staj da dahil olmak üzere, Ankara Barosu’na kaydolduktan sonra sektörün önde gelen hukuk firmalarında çalıştı. 2017 Yılı itibariyle  Av. Orhan Yavuz Yağmur Hukuk Bürosunu kurdu. 2017 yılında Kırıkkale Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsünde “Kamu Hukuku” alanında yüksek lisans yaptı. Ağırlıklı olarak Ceza Hukuku alanında Savunma Avukatlığı yapan Yağmur, Uluslarası ve ulusal ticari şirketlere hukuki danışmanlık yapmaktadır.

Spesifik ve uzmanlık gerektiren alanlarda Türkiye genelinde 20’ye yakın hukuk bürosuyla ve danışmanlarla birlikte hizmet vermektedir. Akademik düzeyde İngilizce  bilmektedir.

Neler Yapıyoruz

Ağırlıklı olarak  ceza hukuku, ticaret hukuku ve sözleşmeler hukuku, şirket satın alma ve birleşmeleri, proje finans sözleşmeleri, doğrudan yabancı yatırımlar ve proje geliştirme, banka ve finans hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, tazminat hukuku,kamu ihale ve özelleştirme hukuku,inşaat ve gayrimenkul hukuku ve uyuşmazlık çözüm alanlarında uzman avukat ve danışmanlarıyla şirketlere hukuki destek sağlamaktadır.

Yoğun  hukuki deneyim ve bilgimizi müvekkillerimiz ile paylaşmaktayız.  Hukukun farklı alanlarında sahip olduğumuz know-how ile müvekkillerimize özgün hukuk hizmeti sağlamaktayız.

Özel İlgi Alanları

0
Tamamlanan Dava​
0
Müvekkil
0
Duruşma Saati